درباره ما

شرکت تهران قطعه در سال 1363 تاسیس و به ثبت رسید . این شرکت برپایه بهره مندی از تجربه مدیران و کارشناسانی که سالها درصنایع فولاد و معادن کشور نقش اجرایی داشته اند تشکیل گردیده است .شرکت تهران قطعه  با هدف ارائه خدمات طراحی ، برنامه ریزی ، مدیریت اجرایی ، نظارت بر ساخت ، تولید ، نصب و راه اندازی فعالیت خود را آغاز نموده است. این شرکت مصمم بر آن می باشد که خدمات خود را با بهترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان ممکن اجرا و با مناسب ترین قیمت به نحوی عرضه نماید که تضمین کننده رضایت مشتریان باشد .

خطوط  تولیدی شرکت تهران قطعه شامل : خط ریخته گری، خطوط متعدد ماشین کاری، کارگاه مونتاژ، قسمت رنگ آمیزی و.. و در مجموع فضای تولیدی و اداری حدود 1000 متر مربع می باشد که شامل سالن های تولید ، انبارها، فضای آزمایشگاهی ، دپارتمان های مهندسی، دفاتر  کنترل کیفیت و مدیریت می باشد.

تمرکز این شرکت بر روی تولید ، ساخت و مهندسی انواع پمپ های صنایع معدنی بخصوص پمپهای دوغاب انتقال مواد با برند های سالا ،واسا،متسو، KSB و پمپهای دوغاب وارمن در سایزهای مختلف می باشد و  همچنین ساخت پمپ هاي وکیوم  Siemens   و Nash Elmo  با ظرفيت های   (   m³/h  3500   الی  m³/h 24000) بعنوان تنها سازنده اين پمپ ها ، خود را در اين رشته معرفي مي نمايد همچنین انواع درام فیلتر های خطوط کنسانتره آهن را  برای اکثر معادن کشور  تولید  می نماید .  

شرکت تهران قطعه با استفاده از تجهیزات اندازه­ گیری، نقشه کشی ، مدل سازی و ریخته گری پیشرفته، قطعات را به طور کامل و با درجه بالایی از دقت و صحت تولید می نماید .